Вадим Ліневський, тимчасово в.о. командира віськової частини 3002

Вадим Ліневський, тимчасово в.о. командира віськової частини 3002

Події останніх буремних місяців історії України, пов’язані з революцією та протистоянням російській агресії в Криму і на Сході, не залишили байдужим нікого в державі.

Одночасно постали у всій масштабності проблеми, які залишилися від колишньої влади, щодо фінансування армії та її підрозділів.

І хоча Міністерство оборони робить зараз все можливе для повноцінного функціонування наших військовослужбовців, до задоволення всіх потреб ще дуже далеко.

З огляду на це, неоціненною є матеріальна підтримка і допомога армії простих громадян, підприємців, громадських діячів, всіх верств населення.

Не є виключенням також становище Внутрішніх Військ, службовці яких стоять на сторожі правопорядку в багатьох населених пунктах, навіть тих, які далекі від бойових дій.

У нашому випадку йдеться про військову частину 4-го батальйону Національної гвардії, розташовану в м.Ужгороді, в якому проходять службу молоді хлопці, в основному з західних областей України.

Наразі половина батальйону, а це 40 чоловік патрульної роти, за розпорядженням командування охороняє спокій жителів Києва.

На них також був покладений обов’язок підтримувати громадський порядок під час виборів. Що й було виконано «на відмінно» — всі ми знаємо, що попри невтішні прогнози на рахунок можливих провокацій, президентські вибори відбулися спокійно.

До речі, свою вірність народу України частина під командуванням тимчасово виконуючого обов’язки командира батальону Вадима Ліневського довела й під час подій на Майдані – особовий склад, керуючись принципом «міліція з народом», відмовився брати участь у протистоянні на боці колишньої влади.

Крім цього, військові Нацгвардії 4-го батальйону з міста Ужгорода у Києві залучаються до охорони громадського порядку в Межигір’ї.

Інша частина особового складу відносится до конвойного підрозділу, який залишився на місці і виконує звичні службові завдання в обласному центрі Закарпаття.

За словами командира, умови проживання військових батальйону – і тих, які охороняють спокій громадян в столиці, і тих, які проходять службу в Ужгороді — можна назвати задовільними лише з натяжкою…

До того ж, бійцям підрозділу бракує сучасних засобів захисту – шоломів та бронежилетів, а також спецзасобів.

Як не може залишити байдужим нікого з патріотично налаштованих громадян загибель кращих синів і патріотів України на Сході, так само неможливо байдуже відноситися й до безпеки наших військових у відносно мирних регіонах.

Адже нікому заздалегідь не відомо, коли подарований бронежилет врятує чиєсь життя – сину, брату, чоловікові – від кулі терориста або іншого злочинця…

Тому командування звертається до всіх небайдужих мешканців Закарпаття із проханням долучитися до забезпечення наших захисників найнеобхіднішим для збереження їх життя, а також, за можливості, допомогти у матеріальному забезпеченні військової частини в цілому.

Контактна особа:

Тимчасово в.о. командира 4-го батальйону Національної гвардії Ліневський Вадим Васильович

Тел.: (097) 816 20 65

Військова частина № 3002, м.Ужгород, вул. Айвазовського

1356879111213141516171819202122242526272830