Лідер «Європейської партії України» висловив думку партії стосовно актуального бюджетного питання

Очільник «Європейської партії України» Микола Катеринчук проаналізував проект Держбюджету України на наступний рік, ідеться у повідомленні від прес-служби Європейської партії України

«В бюджеті на 2018 рік прописано, що інвестиції на 15% збільшаться, однак, підстав для такого твердження нема. Щоб серйозно говорити про інвестиції, нам треба спочатку попрацювати над незалежними судами, інфраструктурою та законодавством, зробити щось для людей», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в студії програми «Від першої особи» на радіо «Ера», коментуючи проект державного бюджету України на 2018 рік.

«У нас не проводиться капітальний ремонт доріг, а лише середній поточний ремонт, на який у 2018 році буде витрачено 44-48 мільярдів гривень. Для проведення тендерів була створена платформа «Прозорро», де за рахунок конкуренції вартість ремонтів ставала б меншою, а якість доріг покращувалася. Планувалось, що зайдуть біля 200 іноземних компаній, а насправді ці гроші між собою поділили 4 компанії, які виграють тендери, бо отримали важелі вливу на «Прозорро», проте навіть не мають належної техніки для виконання робіт», – прокоментував проблему якості доріг в Україні Микола Катеринчук.

«Якщо ми говоримо про раціональне використання бюджетних коштів, треба щось робити з «Прозорро», тому що там вже стало не все так прозоро, як планувалося, там вже все по-старому. Якщо ці 44 мільярди потраплять в 4 компанії, то доріг в Україні не буде», – зазначив політик.

«Така ж сама ситуація і з реформою децетралізації. Вона в нашій країні йде виключно в грошовому вимірі, в той час, коли головне в деценралізації – людина. Поки ми будемо думати про гроші, а не про людину, у нас не буде ні грошей, ні людей в країні”, – наголосив Микола Катеринчук.