Детальніше

Лідер «європейців» Микола Катеринчук з однопартійцями з різних куточків України навідалися до найзахіднішого обласного центру країни, аби розказати про власне бачення майбутнього розвитку подій та варіанти, як можна вплинути на ситуацію в українському політикумі

Вчора, 24 вересня, в Ужгороді Голова «Європейської партії України» Микола Катеринчук, разом з першим заступником Віктором Василюком, керівником виконкому партії Валерієм Клочком та очільниками Одеського і Київського осередків партії зустрілися з однопартійцями та небайдужими закарпатцями.

Візит відбувся у рамках Політичного туру партії Україною, метою якого є це оцінка реформ – обіцяних Президентом та проведених по факту.

«Ми не тільки шукаємо підтримки населення у питанні зміни цієї влади, але й хочемо з‘ясувати наскільки змінилися настрої закарпатців у зв‘язку з трудовою міграцією, яка посилюється, в тому числі і через новий Закон України «Про освіту» тощо», — прокоментував ціль візиту до Ужгорода Микола Катеринчук.

Напередодні, 23 вересня, партійці на чолі з Миколою Катеринчуком провели аналогічну звітно-виборчу конференцію у Мукачеві. Тепер же навідалися до Ужгорода:

«Тут прекрасний, партійний колектив – з амбітними планами. Завдяки таким зустрічам ми збагачуємося саме спілкуванням з партійцями, які стануть у нагоді під час президентської і парламентської кампаній, — каже лідер «європейців». — Ми розпочали політичну активність за два роки до президентських виборів, саме для того, аби опозиційний кандидат з‘явився і переміг одразу у першому турі».

Під час зустрічі з громадою, представники «Європейської партії України» обговорили актуальні політичні моменти, через які зараз Україна опинилася не у найкращому становищі. Валерій Клочок зокрема проаналізував реформи та розповів про своє бачення «європейського майбутнього України».

Подробиці зустрічі – у сюжеті журналістів RegionTV.