Про намір вийти і підтримати Міхеїла Саакашвілі у боротьбі проти злочинної влади, на сторінці у Фейсбук, висловився лідер «європейців» Микола Катеринчук

Голова «Європейської партії України» на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук висловив підтримку Міхеїлу Саакашвілі. Микола Катеринчук запевняє, партійці готові вийти на вулиці міст і поведуть за собою однодумців. І все для того, щоб влада зрозуміла, що народ готовий до рішучих дій, якщо ситуація і надалі буде тільки погіршуватись.

«Ми виходимо на вулиці Краківця 10 вересня на підтримку Михаїла Саакашвілі, аби влада розуміла, що з такою політикою люди вийдуть на вулиці по всій Україні дуже скоро!

Відразу після позбавлення Михаїла Саакашвілі громадянства України Європейська партія України суворо засудила таке рішення, бо вважає його нічим іншим, як політичною розправою над своїм опонентом. 

Я вважаю, що якщо український народ не буде боротися проти подібних рішень, то Україна просто перестане існувати, як держава. Бо рано чи пізно нас всіх за непокаянна позбавлять громадянства. Саме тому ми їдемо 10 вересня у Краківець, аби бути солідарними зі справжніми патріотами незалежної України!»