В‘ячеслав Харченко негативно охарактеризував діяльність кума одіозного закарпатського нардепа Володимира Чубірка, котрого тепер Балога підсунув до партії Саакашвілі

Ветеран АТО В’ячеслав Харченко (Чегевара) про екс-голову Закарпатської облради Володимира Чубірка на чолі об’єднаної патріотичної опозиції на Закарпатті:

«Як корупціонер-запроданець від клану Януковича-Балог може очолювати об’єднану патріотичну опозицію на Закарпатті (Рух Нових Сил, “Справедливість”, УНСО)?

Я, як голова Люстраційної комісії Закарпатської області ще в 2015 році, перед відправкою на війну, вказав місце Володі Чубірка на смітнику історії у прямому і переносномі значенні. В той час, як в країні третій рік йде війна з московським окупантом, таргани-корупціонери перефарбовуються під патріотичні сили.

Настав час очищення суспільства від такого корупційного непотребу, який намагається впливати на полічичне життя нашого суспільства. Валентин Наливайченко, ця людина ганьбить «Справедливість», — зазначив В’ячеслав Харченко (Чегевара).