Афера на мільйон: Балога-молодший зі своєю свитою незаконно освоїли майже п‘ять мільйонів бюджетних гривень

Йдеться про невиправдану розтрату при закупці автобусів

У Мукачеві працівники управління захисту економіки Закарпатського обласного управління Національної поліції викрили посадових осіб комунального підприємства міської ради, які розтратили майже 4,7 мільйона гривень місцевого бюджету.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Департамент захисту економіки НПУ, комітет з конкурсних торгів, в ході тендерних закупівель 20 міських автобусів, всупереч чинному законодавству встановив конкретні технічні вимоги до предмету закупівлі, які відповідають тільки однієї марки і моделі міського автобуса, який виготовляється на території України.

“Автобуси були куплені за завищеними цінами, в результаті чого державі було завдано збитків у розмірі майже 4,7 мільйона гривень і що призвело до незаконного заволодіння вказаною сумою бюджетних коштів одним з підприємств”, – розповіли в Департаменті захисту економіки НПУ.

В даний час відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК.

You Might Be Interested In