Європейський тиждень мобільності в Ужгороді: анонс

Місто долучиться до Європейського тижня мобільності

Ужгород долучиться до Європейського тижня мобільності В Ужгородській міській раді під головуванням начальника управління економіки та стратегічного планування Ольги Травіної за участю представників велоруху та громадських організацій відбулася робоча нарада щодо проведення в Ужгороді міжнародної акції «Європейський тиждень мобільності», інформує прес-служба Ужгородської міськради.

Європейський тиждень мобільності – загальноєвропейська ініціатива, спрямована на покращення стану довкілля і умов життя в громадах. Щороку з 16 по 22 вересня його святкують у понад 5 тисячах міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а громадського транспорту і велосипедів – збільшувати. Вирішили, що Європейський тиждень мобільності в Ужгороді завершать на День міста, 23 вересня.

Узагалі заходи проходитимуть із суботи, 16 вересня, і включатимуть у себе різноманітні акції, конкурси, велозаїзди для дітей різного віку, у кількох школах проведуть «велогодини», де учням ширше розкажуть, що таке «Європейський тиждень мобільності», популяризуватимуть велорух, здоровий спосіб життя, конкурс малюнка на цю тематику, пропонується залучити патрульну поліцію, яка знайомитиме з правилами дорожнього руху, заплановано також провести підрахунок велосипедистів, запросити ужгородців провести один день без авто, приїхати на роботу велосипедом.

Наразі триває збір пропозицій, які найближчим часом узагальнять і сформують єдину програму проведення Європейського тижня мобільності.

You Might Be Interested In