Катеринчук: «Ніхто, окрім нас самих, не вирішить цю проблему окупації Криму та Донбасу»

Микола Катеринчук прокоментував заяву німецьких лібералів щодо Криму

Питання деокупації Криму в Мінських домовленостях не прописане, хоча адміністрація президента вважає їх безальтернативними. Так прокоментував заяву глави Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність «загерметизувати» анексію Криму лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«В такому разі постає риторичне запитання: як ми взагалі можемо давати оцінки заявам політиків інших країн щодо Криму, коли сама влада не виносить їх у перелік першочергових завдань з повернення непідконтрольних територій», — зазначає лідер «європейців».

«Легко загрібати чужими руками жар. Так само легко давати негативні оцінки заявам тих, хто насправді докладає зусиль для реалізації Мінських домовленостей з метою врегулювання воєнного конфлікту на сході України. Фактично Крістіан Ліднер висловлює думку канцлера Німеччини Ангели Меркель, котра з перших днів війни в Україні займає проукраїнську позицію. І закиди німцям на кшталт, «чому ж ви забуваєте про Крим?» варто в першу чергу спрямовувати самим собі», – наголосив Микола Катеринчук. — Ані ліберали Німеччини, ані ліберали інших країн світу не винні в тому, що ми маємо військовий конфлікт на сході України та анексований Крим. І ніхто, окрім нас самих, не вирішить цю проблему. Відтак чинна влада має проявляти рішучість в цьому питанні (бо має на це офіційний мандат), вести відповідну зовнішню політику, шукати нові формати міжнародних переговорів з метою якнайшвидшого закінчення війни та повернення Криму».

You Might Be Interested In