Антон Ципко разом із Станіславом Томашем показали непогані результати в першому турі Міжнародної олімпіади з інформатики

Випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату Станіслав Томаш бере участь у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у складі збірної команди України, інформує Освітній портал Закарпаття.

Крім Станіслава, за українську команду на цьому престижному змаганні виступають Антон Ципко із селища Голованівськ Кіровоградської області, Назарій Деньга з Кременчука, що на Полтавщині, та Ілля Коваль із Харкова.

До змагання Станіслава Томаша активно готували фахівці з Ужгородського університету – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та випускник факультету інформаційних технологій Сергій Оришич.

За декілька тижнів до самого змагання Станіслав разом із іншими членами команди відвідав Літню школу з програмування “Олімп” у Кременчуці, яку організовує заслужений учитель України Валентин Мельник. Завершилася школа другим Літнім кубком Кременчука – цю престижну нагороду виборов саме школяр із Ужгорода Станіслав Томаш.

Між іншим, учень Валентина Мельника Антон Ципко разом із Станіславом Томашем показали непогані результати в першому турі Міжнародної олімпіади з інформатики, тож із нетерпінням чекаємо баталії другого туру, яки стартує завтра, 1 серпня, о 07 годині 30 хвилин.

Повболівати за наших хлопців та поспостерігати за таблицею змагання можна за посиланням http://scoreboard.ioi2017.org/. На самому ж сайті організаторів олімпіади ioi2017.org можна знайти багато цікавої інформації.