У ефірі 112 каналу екс-очільниця Нацполіції України розповіла, що таки повернула собі грузинське громадянство

Нареформувалися — і у кущі. Україну вкотре залишили напризволяще, попередньо доклавши власних зусиль, для того, аби вчергове «покращити» життя усім її громадянам.

Саме так власне і сталося зі сумнозвісною реформою правоохоронних органів. Її ініціаторка та ідейна натхненниця Хатія Деканоїдзе не тільки вийшла сухою з води, вчасно накивавши п‘ятами, так ще й тепер скинула усі кінці у воду, повернувши собі грузинське громадянство.

В результаті, після її нетривалого креівництва, реформа поліції була остаточно провалена, а сама Деканоїдзе обікрала бюджет на десятки мільйонів доларів і втекла назад до Грузії.

Про це вона повідомила у ефірі телеканалу «112-Україна»:

«У мене не було іншого громадянства, крім українського. Через кілька місяців після того, як я покинула посаду (голови Нацполіціі), я подала заяву президенту Грузії і отримала повторно грузинське громадянство. Я народилася в Грузії, тому за законом це можливо«, — зазначила Деканоїдзе.

«Я беру дуже активну участь в грузинській політиці після того, як президент Грузії повернув мені громадянство«, — додала вона.

Як відомо, після призначення Хатії на пост Голови Нацполіціі в Україні, її позбавили громадянства Грузії, незважаючи на норму Закону України «Про громадянство», що дозволяє працювати на держслужбі два роки.