Доки хустські обранці позбавляли свого очільника повноважень, той скаржився на них правоохоронцям. А вже сьогодні місто отримало нового очільника

Вчора у Хусті достроково позбавили повноважень тамтешнього міського голову Олександра Пацкана. За словами депутатів, він не спроавляється з покладеними на нього обов‘язками. Проігнорував він і сесійне засідання, де піднімали питання про його «імпічмент».

Натомість, доки депутати голосували, Олександр Пацкан разом зі своїм заступником оббивали пороги обласних правоохоронних органів — поліції та прокуратури, дезінформуючи їх щодо незаконного загарбання депутатами органу місцевого самоврядування.

Та правових підстав для того, щоб оскаржити рішення сесії — немає. Сесія проходила у правовому полі, згідно з чинним законодавством — була цілком легітимною та легальною.

Подробиці з місця події у сюжеті журналістів Зідо.

І от вже сьогодні рада обрала нового очільника. Тож головою райради обрано Юрія Іванчо (24 голоси «за»), заступником — Михайла Калинича (23 голоси «за» і 1 — «не підтримую жодного кандидата»).