Мукачівська поліція розслідує крадіжку з супермаркету в місті над Латорицею

Двоє чоловіків з супермаркету в Мукачеві викрали продуктів на більше, ніж 12 тисяч гривень.

До Мукачівського відділу поліції із заявою про крадіжку з супермаркету звернувся директор товариства з обмеженою відповідальністю. 10 мішків цукру, рослинну олію, пиво, солодощі невідомі вивезли за два дні, інформує прес-служба поліції області.

Правоохоронці відділу поліції з`ясували, що двоє мукачівців вночі з 02.00 по 03.00 год проникли на територію супермаркету і винесли частину вказаного товару. Через два дні знову повторили крадіжку. Вивозили крадене на візку і ховали за кущами та деревами.

Як розповів один із підозрюваних, який неодноразово був судимий за майнові злочини, вони розраховували, що залишаться непоміченими і уникнуть відповідальності перед законом.

За фактом крадіжки слідчий Мукачівського відділу відкрив кримінальне провадження за част.3 ст.185 — Крадіжка, поєднана з проникненням. Частину товару поліцейські вилучили, інше – підозрюваним вдалось продати. Тривають досудові перевірки.

Як вдалося з‘ясувати нашим кореспондентам, йдеться про пограбунок супермарету, який належить до мережі балогівських магазинів. У «Барві» та «Сільверленді», до слова, частенько можна напрапити на продукцію, строки придатності до споживання якої, вже давно вичерпалися.