«Оленів», котрі паркуватимуться на місцях для паркінгу транспорту інвалідів, штрафуватимуть жорсткіше

Порошенко підписав Закон, що посилює відповідальність за паркування у місцях для інвалідів

Порошенко підписав закон, що підвищить штрафи за паркування на місцях для інвалідів.

Президент Петро Порошенко підписав закон про посилення штрафів за паркування в місцях для транспорту людей з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їхніх транспортних засобів або транспортних засобів, що здійснюють перевезення інвалідів та дітей-інвалідів.

Також законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб.

Законом підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю, чи особами, які їх перевозять. Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.

Закон набуває чинності через три місяці з дня його опублікування.

Нагадаємо, в червні Верховна Рада проголосувала за посилення відповідальності за паркування, зупинку та стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

You Might Be Interested In