Закарпатська поліція повернулася з міжнародних змагань з винагородами (фото)

Наші правоохоронці привезли медалі з міжнародних бігових змагань у Словаччині

Протягом минулих вихідних закарпатські правоохоронці разом зі своїми колегами з інших європейських країн взяли участь у змаганнях «Spartan Race 2017», інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

15-16 липня у Волчанській Долині, що у Словаччині проходили Міжнародні змагання з бігу з перешкодами «Spartan Race 2017». Участь у забігах взяли правоохоронці з різних країн Європи, в тому числі й українці. Серед них були й наші закарпатські поліцейські.

До забігів, правоохоронці стверджують, готувалися з особливим завзяттям, адже хотіли показати на що здатна наша команда. І результат – заслужений. У забігу на 16 кілометрів закарпатці вибороли медалі.

У підсумку, з 7 тисяч учасників, українці опинилися у сотні лідерів.

Зупинятися на досягнутому спортивні правоохоронці намірів не мають і от вже зараз готуються до чергового Spartan Race, який відбудеться у вересні цього року. Взимку ж планують виступити і в українському аналозі змагань під назвою «Гонка націй», що проходитиме у Буковелі.

Тож, на часі залишається побажати нашим правоохоронцям наснаги, а також нових здобутків у професійному та спортивному житті.

You Might Be Interested In