11 млн гривень за півроку: Закарпатська ДФС відзвітувала про гроші, які принесла бюджету

Закарпатські митники відзвітували за півріччя 2017 року

Упродовж першого півріччя 2017 року Закарпатською митницею ДФС зафіксовано 168 випадків ввезення товарів на митну територію України з порушенням митного законодавства.

Зокрема, із зазначеної кількості випадків, особи намагалися ввезти в Україну транспортні засоби: 58 випадків, з яких у 45 випадках – на підставі підроблених доручень на право керування та користування автомобілем; продовольчі товари: 53 випадки, найчастіше – молочні продукти, спиртні та алкогольні напої, борошно, цукор тощо; промислові товари: 39 випадків – промислове обладнання, побутова техніка, одяг, взуття тощо; медичні препарати наркотичної та психотропної дії – 14 випадків; зброю: пневматичний пістолет, набої до зброї – 4 випадки. Про це інформує прес-служба ДФС у Закарпатській області.

«У всіх вказаних випадках товари вилучені протоколами про порушення митних правил. Сума вилучених Закарпатською митницею товарів протягом першого півріччя поточного року, відповідно до статті 511 Митного кодексу України, складає понад 10,9 млн грн. Відтак, відповідно до справ, запроваджених за фактами незаконного ввезення товарів на митну територію України протягом шести місяців 2017-го, судом застосовано конфіскацію у 59 справах про порушення митних правил на суму понад 1,2 млн грн«, — йдеться у повідомленні.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що виявлення та припинення порушень митного законодавства України та контрабанди – один із пріоритетів у роботі відомства.

Довідково: відповідно до митного законодавства України, за порушення митних правил передбачені такі види адміністративних стягнень: попередження, штраф та конфіскація. Законодавством визначено, що митницями розглядаються справи, за вчинення яких передбачена адміністративна відповідальність у вигляді попередження та штрафу, а справи, за вчинення яких передбачений штраф та конфіскація, розглядаються судами.

You Might Be Interested In