За словами Миколи Катеринчука, недоліком Угоди про Асоціацію є неможливість подальшого членства України в ЄС

Лідер Європейської партії України Микола Катеричнук в ефірі радіо «Ера» заявив, що остаточна ратифікація Угоди про Асоціацію Україна – ЄС дозволить започаткувати європейські цінності в Україні. Однак найгірше те, що в цій Угоді не передбачена можливість подальшого членства для України в ЄС.

«Тобто ряд європейський країн вже поставили умову, що по цій угоді Україна ніколи не стане членом ЄС. Цей факт всі намагаються замовчати. Потім будуть говорити, що згодом текст переглянуть, однак країни-члени ЄС вже визначилися і затвердили Угоду в своїх парламентах», – наголосив він.

«Хотілося б наголосити, що сама реалізація Угоди може розтягнутися на десятки років. Адже чинна влада не здатна працювати ефективно, що довело розтягування питання з безвізом на декілька років. І навіть зараз, коли відбулася ратифікація Угоди про Асоціацію, влада продовжує свої власні пенсійну чи медичну реформи, які не мають нічого спільного з тими зобов’язаннями, на які Україна підписалася», – зазначив Микола Катеринчук.

«Для нас це означає тільки одне – такої допомоги та фінансової підтримки, яку отримали інші країні при вступі до ЄС, Україна не отримає. До прикладу, Польщі на інфраструктуру та реформи було виділено близько 100 млрд. євро. Тому якщо ми хочемо отримати європейський рівень життя, ми маємо власними силами будувати Європу в Україні», – додав він, пише прес-служба «Європейської партії України».