Доброволець АТО Руслан Ференці запевняє, що йому відомо про факти зловживання становищем та наданими повноваженнями бандитами, котрі грають на болісних почуттях учасників АТО, котрі пройшли пекло війни

Доброволець з Ужгорода Руслан Ференці розповів про махінації, втілені у життя ужгородськими рекетирами. Відстоюючи інтереси одіозного клану бандит і шахрай, а зараз депутат від пропрезиденстької партії Богуславський разом з порівняно юним псевдозахисником інтересів ужгородських АТОвців Миколою Марчишаком, забули, якими функціями їх наділив народ. 

«І НА КОГОЖ МИ ПРАЦЮЄМО ???

Нещодавно депутат міської ради Богуславський все-таки виграв суд в Львівському апеляційному суді і добився свого, чи пак того чого його попросили однопартійці з Єдиного центру. Не спорю, ген план міста був поганий, але якийсь все таки був зміни в нього ніхто не вносив а просто скасували, поясню всьо по простому простому читачу тепер виділяти земельні ділянки та затверджувати технічки АТОвцям не мож бо нема ген плану, звісно тепер будуть в міськраді всі думати і шукати лазейки як то всьо обійти, та то таке. 

Саме цікаве відбулося вчора на АТОшній земельній комісії, великий воїн комірки побачив, що його теми не проходять і ніхто на його дірібани вестися не бажає, зачекавши поки я на хвилинку відлучився, оголосив велику промову …..про те, що треба припинити видачу землі для АТОвців як мінімум всього навсього до нового року,пак то такоє, виникає питання як це зрозуміти воно отримало шикарну ділянку на вул. Коритнянська, «допоміг» прилаштувати масі простих хлопців за штуку -півтора уе їхні ділянки ледь не отримавши за це орден за мужність ( її доречі треба мати щоб таке запропонувати), порішати по другому кругу великим начальникам ділянки з силових структур, рейдернути гектари і можна вже за майно 128-ї бригади братися ! А простим хлопакам які відмовилися продати за гроши і хочуть положене своє не треба ! Пан Марчишак яке ти маєш моральне право вирішувати хто, шо, коли і де має отримати !? Вони не просять як ти ордена, і не сиділи в каптьорці як ти ! Дуй собі в свою Турку і перестань колотити воду для аморальних своїх хазяїв бо нарвешся на хлопців які в каптьорці не служили ……..».

Нагадаємо, цей конфлікт вперше проявився на сесії Ужгородської міської ради 30 березня. Тоді представник від учасників АТО Руслан Ференці звернувся до депутата Романа Богуславського зі словами “вдячності” за ведмежу послугу.

Чоловік запропонував депутатові компроміс: аби той поділився з воїнами чи пораненими бійцями своєю землею, яку Богуславський, зі слів активіста отримав за незрозумілих обставин.