Оптимізація=Прихватизація: Батьки талановитих мукачівців повстали проти свавілля одіозного клану Балоги (відео)

Чи зможуть мукачівці довести розпочату справу до кінця і вказати Балогам на їх місце?

Маразм мукачівських керманичів з кожним разом тільки міцніє. Тепер вже син одіозного політика, який, за «випадковим» збігом обставин, на місцевих виборах, переміг і став мером, нищить черговий проект. Тепер взявся за Дитячу школу мистецтв №2. Відучора її функціонування у Мукачеві опинилося під питанням, пише Вся Закарпатська Правда.

Учора вранці у Мукачівській дитячій школі мистецв №2 відбулися збори.

Батьки незадоволені діями влади, котра нахабно втручається у функціонування школи. Вони вбачають у анононсованому процесі ніщо інше, як звичайне рейдерство. Люди розчаровані і готові відстоювати заклад, у якому вчаться їхні діти, адже оптимізація, може призвести до плачевних результатів.

Школа може втратити свою родзинку, а знаючи специфіку правління сімейства Балогів, скоро її можуть нахабно прихватизувати, як і все інше майно.

Мер же Мукачева, Балога-джуніор, знову кинувся обіцяти незгодним з його рішенням мукачівцям, що справу заморозять — до з‘ясування обставин. Щоправда, люди вже віри не ймуть і вимагають забрати свої руки від закладу, у якому можуть здобути фахову мистецьку освіти навіть діти звичайних мукачівців.

Нагадаємо, свого часу Андрій Балога уже розкидався словами, обіцяючи не чіпати єдину державну ДЮСШ Мукачева.

Мукачівці ж уже тоді, як бачимо, передбачали песпективу обіцянкам, а тепер — переконалися у цьому на всі «100»:

І от зараз доля єдиного мукачівського державного закладу спортивного типу, де можна було цілком безкоштовно оздоровитися — вирішена. Питання — тільки у часових рамках. 

А на порядок денний, вочевидь, виставили черговий лот аукціону. І цього разу око одіозних керманичів впало на Дитячу школу мистецтв.

У матеріалі використано відео Першого Кабельного.