Закарпатський бухгалтер-аферист постане перед судом через підробку документів

У прокуратурі готові до захисту інтересів держави

Судитимуть бухгалтера-касира одного з товариств, яка зловживаючи своїм службовим становищем, підробивши офіційні документи привласнила майже 120 тис грн коштів підприємства, інформує Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Хустською місцевою прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканки смт. Міжгір’я, яка обвинувачується у привласненні або заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службового підроблення та несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї (ч.2 ст.191, ч.3 ст.191, ч.1 ст.362, ч.3 ст.362, ч.1 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що закарпатка, працюючи на посаді бухгалтера-касира одного з товариств (ТОВ), зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом підробки офіційних документів в період з 28.01.2016 року по 16.11.2016 року привласнила грошові кошти підприємства на загальну суму майже 120 тис грн.

Також, в ході досудвого розслідування встановлено, що жінка, перебуваючи на займаній посаді, вносила відомості, до єдиної електронної бухгалтерської бази даних підприємства під назвою «1с», які в подальшому змінювала, чим саме своїми діями спричинила матеріальну шкоду товариству.

You Might Be Interested In