Балогівські пішаки маніпулюють почуттями мукачівців. Цього разу — аби прибрати невигідного Москаля

Проти губернатора Закарпаття стартує інформаційна атака у соцмережах

Через Шухевича мукачівські адепти Балоги вимагають відставки Москаля, йдеться у публікаціях ЗМІ.

Рупор Віктора Балоги, голова постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Мукачівської міської ради Роберт Іванчо (фракція ЄЦ) ініціює звернення про звільнення з посади голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля. Причиною істерики стало розпорядження Москаля про перейменування вул. Івана Туряниці в Мукачеві на вул. Романа Шухевича.

Довідово: вулиця Романа Шухевича з’явилася в Мукачеві в квітні 2016р. після підписаного Г.Москалем розпорядження про «декомунізацію» топонімів у населених пунктах Закарпатської області. Раніше вона носила назву Івана Туряниці (з 1946 по 1948 рік – перший секретар Закарпатського обкому КП(б)У, член ЦК Компартії України). Днями очільник Закарпаття урочисто відкрив вулицю Романа Шухевича в Мукачеві.

Роберт Іванчо з цього приводу пише в спільноті Мукачево.Так :

Шановні Мукачівці!
В зв’язку з тим, що особа, яка представляє в нашому краї центральну Київську владу- Москаль Г. Г., дозволяє собі ображати жителів міста Мукачево, нехтувати їхньою думкою та ще й називати вулицю в місті, з єврейською історичною культурою, іменем командира батальйону ” Нахтігаль” Р. Шухевича, який знищив 4000 євреїв, пропоную звернутися до:
– депутатів обласної ради;
– депутатів Верховної ради;
– Президента України
З вимогою дати оцінку діям цього чиновника та звільнення його з посади голови облдержадміністрації!

Мукачівців мала б зацікавити поведінка батька їхнього мера. Адже Віктор Балога, як справжній послідовник Макіавелі, однією рукою підгодовує правих націоналістів Закарпаття, а іншою спонсорує місцевих політиканів з сепаратистськими настроями.

Нагадаємо, мова йде про депутата від Балоги, який вже пропонував перейменувати Закарпаття на Підкарпатську Русь, тому дивуватися не слід. Адже люди, для яких власні амбіції дорожчі за все, ладні на вчинки, котрим дуже важко знайти здорове пояснення.

You Might Be Interested In