До уваги водіїв: в Україні змінили правила отримання посвідчення водія

Відтепер все буде дещо по-новому

З 1 липня в Україні запрацює нова система здачі екзаменів для отримання водійських прав — тепер водії складатимуть тест виключно під свою категорію транспортного засобу Щоб отримати посвідчення водія легкового автомобіля, більше не потрібно знати все про вантажні машини.    

Тепер, щоб скласти «водійський тест», визубрити білети — мало, треба розуміти правила дорожнього руху, говорять в МВС.

«У нових тестах аналогічні питання актуалізували, виправили їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, котрі пригодяться майбутнім водіям під час управління транспортним засобом. Крім цього, аналогічні питання згуртували відповідно з категоріями водійського посвідчення. Таким чином, водії легкових авто, наприклад, не прийдеться відповідати на аналогічні питання, пов’язані з керуванням автобусів або вантажівок. Тести орієнтовані на те, щоб людина, вивчала правила дорожнього руху і могла з легкістю відповісти на них«, — розповідають у відомстві.

Щоб уникнути хабарництва, до кінця року в екзаменаційних класах встановлять відeокамepи, а в авто для перевірки водіння — реєстратори

You Might Be Interested In