Детальніше

Музики в погонах зіграли 14 композицій

Головне управління Національної поліції в Закарпатській області до Дня Конституції України подарувало краянам святковий концерт свого духового оркестру.

Музиканти зіграли 14 найкращих композицій свого репертуару в Ужгороді на площі Театральній.

Сьогодні, 28 червня, в день державного свята оркестр НацполіціїЗакарпатської області відіграв урочистий святковий концерт на площі Театральній в обласному центрі Закарпаття. Приурочили концертну програму до Дня Конституції України. Послухати музикантів у погонах прийшло чимало краян.

Поліцейські Закарпаття вітають всіх з одним із головних свят нашої держави – Днем Конституції України та бажають міцного здоров’я та добробуту. ГУНПв Закарпатській області бажає всім завжди жити у світі, де кожен поважає права іншого і дотримується законів, живе в мирі та гармонії, щоб всі громадяни знали свої права та обов’язки. Поліція ж завжди стоятиме на стражі порядку та закону.

З Днем Конституції України, любімо свою державу, свій народ та ті ідеали, які визначені Основним Законом, йдеться на сайті Головного управління Нацполіції в Закарпатській області.