Лідер «європейців» привітав українців з вагомим для країни святом

Шановні громадяни України!

День Конституції України – історична дата в календарі. Саме 26 червня 1996 року був прийнятий Основний Закон, який ознаменував новий етап у становленні незалежної демократичної держави Україна – країни, в якій людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека були визнані найвищою соціальною цінністю.

Однак, не всі українці вважають цей день святом. Непоодинокими є випадки нівелювання принципів і порушення положень Конституції України навіть з боку того, хто мав би виступати її гарантом. Фактично концепція правової і соціальної держави в Україні залишається декларативною. Саме тому в цей день ми маємо ще раз згадати, що єдиним джерелом влади в Україні є народ. І ті, кого ми обрали, мають служити народу, працювати на благо України, і всіх громадян.

Тож будьмо єдині у нашому прагненні побудувати європейську демократичну державу. Правові гарантії, закладені в Основному Законі, нехай стануть стимулом для плідної та натхненної праці українського народу, заради миру й щастя у спільному домі.

Слава Україні!

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук