Точна вага контрабандного бурштину встановлюється

Неспокійна поведінка водія та пасажира легковика привернула увагу прикордонників. Під час обшуку знайшли «сонячне каміння»

Пакунки з бурштином виявили прикордонники спільно з митниками у пункті пропуску «Малий Березний» під час огляду легкового автомобіля «Мерседес», який прямував до Словаччини.

У ході здійснення контрольних операцій охоронці кордону помітили дещо неспокійну поведінку водія та пасажира легковика литовської реєстрації. Тому прикордонний наряд прийняв рішення про поглиблений огляд транспортного засобу. На початку такої перевірки прикордонники виявили два маленьких камінці під килимком переднього сидіння.

В результаті подальшого огляду прикордонники спільно з фіскалами виявили понад 1,5 кілограми бурштину, переважна більшість якого була вже оброблена. Пакунки з камінням правопорушники, жителі Львівщини, намагались приховати під декоративною обшивкою дверцят та салону авто.

Наразі триває огляд транспортного засобу. Точна вага контрабандного бурштину встановлюється, повідомляє Державна прикордонна служба України.