Обставини смерті молодого прикордонника належить з`ясувати слідчим

Чоловік родом з Кіровоградщини

На Закарпатті від вогнепального поранення загинув строковик-прикордонник із Кіровоградської області.

Про таке повідомляє електронна газета «Перша» з посиланням на міськраду Новоукраїнки, з якої походив загиблий військовослужбовець.

Як стверджує видання, днями під Чопом Закарпатської області від вогнепального поранення загинув військовослужбовець строкової служби з Новоукраїнки Артем Філоненко. Наразі встановлюються обставини гибелі.

Як повідомили у міськраді Новоукраїнки, Артем Філоненко проходив службу у Чопському прикордонному загоні.

Згідно з документами, смерть наступила о першій годині ночі, а батькам про це повідомили аж об 11 наступного дня. Спочатку їм сказали, що син отримав поранення через необережне поводження зі зброєю; потім – загинув під час затримання контрабандистів; а згодом надійшло повідомлення, що це самогубство. Щоб дізнатися справжню причину смерті сина, сьогодні батьки написали заяву, на підставі якої зараз ведеться розслідування. Наразі військові прокурори проводять слідчі дії, щоб встанови обставини та причини смерті військовослужбовця строкової служби Артема Філоненка.

Тим часом, на офіційному сайті Новоукраїнської міської ради від учорарозміщена інформація-співчуття стосовно трагічної загибелі військовосдлужбовця строкової служби Артема Філоненка.

You Might Be Interested In