Детальніше

Про правила поводження на воді, у літніх таборах та на дорозі у період відпусток і канікул, йшлося сьогодні на брифінгу у Нацполіції Закарпаття

Поліцейські Управління превентивної діяльності обговорили питання про заплановані на території області заходи з охорони безпеки, а також нагадали правила поводження під час літнього відпочинку. Особлива увага зверталася на відпочинок неповнолітніх мешканців краю.

Сьогодні, 21 червня, у приміщенні Головного управління Національної поліції в Закарпатській області відбувся брифінг, присвячений питанням безпеки закарпатців під час літнього відпочинку.

Розмову вели начальник управління превентивної діяльності полковник поліції Роман Ус, т.в.о.начальника сектору ювенальної превенції УПД підполковник поліції Андрій Курта, а також капітан поліції Лідія Мацецка – старший інспектор відділу забезпечення дорожнього руху УПД.

Роман Ус наголосив присутнім про те, що з настанням літнього періоду, а особливо шкільних канікул, поліцією області забезпечено присутність правоохоронців у місцях масового відпочинку. Особливу увагу звернено на розстановку сил і засобів груп реагування патрульної поліції, які здійснюють чергування максимально близько до місць відпочинку дітей. Полковник зазначив, що «поліцією передбачено також організований супровід груп дітей, які їдуть до літніх таборів та інших закладів чи місць відпочинку».

Про правила безпеки та події, які сталися в області з неповнолітніми внаслідок недотримання необхідних норм, розповів т.в.о.начальника сектору ювенальної превенції УПД Андрій Курта. Підполковник поліції підкреслив, що необхідно бути особливо обережними та уважними як дітям, так і дорослим, під час відпочинку поблизу водойм. Поліцейський розповів про правила поводження на воді та детально пояснив порядок реагування у надзвичайних ситуаціях.

Лідія Мацецка продовжила розмову в аспекті безпеки дорожнього руху. Капітан поліції зазначила, що щороку в дорожньо-транспортних пригодах в Україні гинуть в середньому 100 дітей, а травмується близько 3000 тисяч. На жаль, діти часто стають не лише учасниками ДТП, але й їх винуватцями. Тому батькам, які найперше несуть відповідальність за своїх дітей, слід бути особливо уважними, нагадувати неповнолітнім учасникам дорожнього руху про правила поводження на дорозі та в транспортних засобах.

«Не буває чужих проблем, і не буває чужих дітей. Звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас. Не будьте байдужими, коли ви є свідками ситуації, за якої дитина чи дорослий потрапили в небезпеку, коли є загроза їх здоров’ю чи життю», — підсумував полковник поліції Роман Ус.