Українські мушкетери показали на що здатні
Перші нагороди для національної збірної на цьогорічному Чемпіонаті Європи у Тбілісі завоювала чоловіча збірна шпажистів.

Богдан Нікішин, Максим Хворост, Володимир Станкевич та Анатолій Герей розпочали змагання з раунду TAB 16, де впевнено перемогли збірну Фінляндії — 45:24. Наступними суперниками за вхід у четвірку найсильніших стали кривдники наших мушкетерів на Олімпійських іграх — збірна Угорщини.

Підопічні Володимира Станкевича змогли взяти реванш і перемогли угорців — 45:39. У півфіналі українці на доріжці зустрілися зі ще одними своїми кривдниками — цього разу на етапі Кубка світу у Ванкувері — збірною Чехії. І наші хлопці змогли знову взяти реванш: 18:14 на нашу користь.

У фіналі на Герея, Нікішина, Хвороста і Станкевича чекали постійні суперники — росіяни. Всього одним уколом наші хлопці поступилися — 32:33. Втім, поклали до скарбниці збірної України такі потрібні нагороди.

Попереду у наших хлопців підготовка до найважливіших стартів року — Чемпіонату світу, який цього разу триватиме у Лейпцигу усередині липня.