Головред «Закарпаття онлайн» знову не зміг втриматися і стрибрив чуже відео, видавши його у підсумку за ексклюзивний продукт підконтрольного «Закарпаття онлайн»

«Кум закарпатського нардепа Балоги Олег Диба краде чужу інформацію та видає її за власну» — саме під таким заголовком днями опублікували матеріал журналісти Новин Закарпаття.

Преса виступила проти безчинств медійного кума одіозного нардепа. Кум Балоги — Олег Диба — краде чужі матеріали.

Журналісти вже не вперше ловлять головреда «Закарпаття онлайн» Олега Дибу на відвертому і нахабному плагіаті.

І от черговий епікфейл не змусив довго на себе чекати. Журналістів же Новин Закарпаття факт відвертої крадіжки відео з Інтернету пробалогівським ЗМІ розлютив.

«Кум закарпатського нардепа Балоги Олег Диба краде чужу інформацію та видає її за власну. Відповідна скарга про цей вже не перший факт повідомлено адміністрацію YouTube. Нагадаємо, що нещодавно у самого Віктора Балоги у центрі Києва на Печерську, недалеко від готелю «Національний» і Верховної Ради України, поліція затримала представницький позашляховик «Land Rover» моделі «Range Rover» із номерними знаками АО 2255 ВН машину 2013 року випуску з допомогою евакуатора доставлена на штраф майданчик так, як виявилося, що вона «двійник», йдеться у публікації.

Свого часу, редакцію «Закарпаття онлайн» звинувачували у порушенні свободи слова. Тоді користувачка соціальної мережі опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук допис, у якому каже, що підконтрольний Балозі сайт видаляє конструктивні коментарі своїх читачів.