Про контрабанду і погані дороги Москаль на кордоні заговорив румунською 

У суботу, 22 квітня, прикордонні регіони України та Румунії відзначили Дні добросусідства. Цього разу урочистості відбулися на українському боці в с.Нижня Апша Тячівського району і вперше за всю історію святкувань проходили в тристоронньому форматі. Україну представляла Закарпатська область, а Румунію два повіти – Марамуреш і Сату Маре.

Закарпатську делегацію очолювали Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс, а румунських гостей представили керівники повіту Сату-Маре Дарус Філіп та Потакі Чобо, а також керівники повіту Марамуреш Себастіан-Міхай Лупуц та Габріел Зетя.

«Українців і румунів, крім кордону, розділяють погані дороги й річки. Дороги ми зараз інтенсивно ремонтуємо, а річки контрабандисти долають навіть без мостів. Якщо ж серйозно, то Закарпаття, Марамуреш і Сату Маре мають багато спільного – наприклад, традиції, пісні і хороші люди. У чому ми зараз переконаємося. Щиро бажаю всім гарного свята! Слава Україні! Слава Румунії!», — зазначив у своїй вітальній промові румунською мовою Москаль.

Свято відвідала величезна кількість гостей з усіх районів Закарпаття, сусідніх областей України та прикордонних повітів Румунії. У рамках його відзначення голова Закарпатської ОДА та префекти Марамуреша і Сату Маре підписали програму спільних дій про культурну та економічну співпрацю на 2018 рік.