Чиновників, які не задекларували майно через електронну систему, досі виявляють на Закарпатті

За це на посадовців чекає відповідальність

Дехто досі не ознайомився із системою е-декларування і за це тепер відповість, пише Вся Закарпатська правда з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Тячівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом умисного неподання декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ст. 366-1 КК України).

Як повідомив виконувач обов’язків керівника Тячівської місцевої прокуратури Віктор Кузан, встановлено, що вже колишній працівник одного із підприємств Рахівського району, будучи суб’єктом декларування у відповідності до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», припинивши діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, з часу припинення такої діяльності і по даний час, всупереч вимог закону, не подав електронну декларацію встановленої форми.

Санкція статті 366-1 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

You Might Be Interested In