Активістів «Сили Народного Контролю» погрозами змусили піти з мітингу — через «невигідні» плакати

2Вчора, 1 травня, під час мітингу, зібраного силами Єдиного Центру на підтримку Петра Порошенка, невелика група патріотів спробувала трошки «поборотися» із амнезією потенційного електорату кандидата, якого активно підтримують Балоги, та нагадати деякі факти з його біографії.

Написи на плакатах скажуть більше:

141213

Поки зі сцени співав Тарас Чубай, а потім «співали» свої обіцянки політики, до активістів громадського об’єднання «Сила Народного Контролю» підійшли представники Єдиного Центру, депутати від цієї партії в Ужгородській міській та Закарпатській обласній радах, які під приводом Віктора Трикура й за участі «пробалогівського» крила Самооборони Майдану почали погрожувати громадянам, що тримали в руках «невигідні» гасла та вимагати, щоб ті пішли геть з мітингу. «Або буде бійка» — пообіцяв один з «ЄЦунів».

Заради збереження громадського спокою, активісти Сили Народного Контролю залишили площу перед драмтеатром, де розгортався фарс на користь «революційних» олігархів, та розмістили плакати на набережній.

Оскільки більшість присутніх на акції прийшли туди послухати музичну групу Тараса Чубая, народ скоро почав масово повертатися в місто саме цією набережною. Тож багато хто підходив, цікавивися альтернативною думкою про розклад політичних сил на Закарпатті та про Порошенка, розмовляв із громадськими активістами про інцидент.

Фотографували плакати, розмірковували, робили висновки…

Згодом підійшли й представники «пробалогівської групи» в міській «Батьківщині» — Віктор Щадей, Василь Гнатків, Олександр Волосянський, Андрій Дідун. За словами лідера «СНК» Івана Белецького, виконуючий обов’язки мера Ужгорода Віктор Щадей у бесіді з ним повністю підтримав дії так званої «ужгородської самооборони Майдану» та представників Єдиного Центру, направлені проти громадських активістів і висловився в такому контексті: якщо хочете збирати свій мітинг — робіть це в іншому місці.

Тож Сила Народного Контролю скористалася «люб’язним натяком» і разом з людьми, що спонтанно долучилися до імпровізованого «антипорошенківсько-антибалогівського» зібрання, провели невеличку ходу з плакатами до центру міста.

Можна багато розмірковувати над перспективами України в цілому і над тим, чи буде новий Майдан. Враховуючи, що відбувається спроба замінити одну олігархічну владу іншою — це справді можливо.

Проте вже зараз можна констатувати: вчора, на «сходці», якою «заправляв» Єдиний Центр, свобода думки й слова була цинічно вбита.

R.I.P.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Іван Белецький так прокоментував вчорашні події:

«За ці плакати нас вигнали з мітингу, який з гучними музиками, проводив Порошенко… Виявляється народ не має право на позицію… а гнали нас Балогині хлопчики з незрозумілою самообороною… Позор вам… і вашим проплаченим фанатам…»

124910112817181921222324252629303135363738404143

You Might Be Interested In