Відремонтовані дороги і оновлене освітлення: депутати від «ЄПУ» прозвітували перед ужгородцями (фото)

Протягом 2016 року, в Ужгороді, за сприяння депутатів від «ЄПУ», пророблено немало роботи. Коротко про основне — прозвітували під час підсумкового депутатського звіту

звіт

Днями у офісі «Європейської партії України» в Ужгороді відбувся підсумковий звіт депутатів Ужгородської міської ради Івана Волошина, Георгія Шевчука і Анатолія Ковальського.

Під час зустрічі з ужгородцями вони розповіли про виконане за рік і поділилися планами на найближче майбутнє.

«Депутатська робота має бути стратегічною, а не одноразовою, адже вирішити проблеми, які тягнуться роками, за один день – неможливо. Якщо ж говоримо про насправді дієвий результат, всі мають зрозуміти, що ми відстоюємо інтереси ужгородців, і працювати повинні на довготривалу перспективу», — стверджує голова фракції «Європейська партія України» в Ужгородській міськраді Іван Волошин.

звіт

Минулого року за ініціативи Івана Івановича в місті було затверджено Програму відновлення історичного центру. У рамках цього проекту роботи тривають і тепер. Зокрема, на минулому засіданні виконкому на Програму запропонували виділити ще 70 мільйонів гривень.

Позитивні зміни вже можна побачити і на вул. 8 Березня, Минайській та Грушевського. Тут, за підтримки депутата Анатолія Ковальського відремонтовано внутрішньоквартальні вулиці, замінено вуличне освітлення. Оновлення помітні і у ДНЗ № 28, де цьогоріч відремонтували покрівлю і зробили ремонт всередині закладу.

За сприяння депутатів від "ЄПУ" відновлено дорожнє покриття на вул. Лодія
За сприяння депутатів від «ЄПУ» відновлено дорожнє покриття на вул. Лодія

Відремонтоване дорожнє покриття і на внутрішньоквартальних вулицях Лодія, Мересьєва, Малій і Сільвая, в районі «Мала Прага», де депутатом обрано Георгія Шевчука.

На зустріч з обранцями завітали представники громадськості, котрі висловили власні думки з приводу змін і подякували депутатам за підтримку у вирішенні наболілих їм проблем.

У минулому році, за підтримки Георгія Шевчука, вимостили бруківкою, прилеглу до  ліцею "Лідер", територію
У минулому році, за підтримки Георгія Шевчука, вимостили бруківкою, прилеглу до  ліцею «Лідер», територію

У відповідь на це, Георгій Шевчук запевнив: депутати готові і надалі відстоювати інтереси ужгородців. Для цього, при потребі створять ініціативну групу для представництва позиції свідомих громадян у облдержадміністрації, безпосередньо перед губернатором Закарпаття.

«Нам цікава робота з ініціативними громадянами. Якщо люди прагнуть до змін, їм приємно допомагати. Та коли вони чекають, що все робитимуть за них – це хибна думка» — резюмував Георгій Шевчук.

Завдяки наполегливості "євродепутатів" виклали бруківкою і тротуар на вул. Другетів, поблизу військової частини
Завдяки наполегливості «євродепутатів» виклали бруківкою і тротуар на вул. Другетів, поблизу військової частини

На завершення зустрічі всі дійшли спільної думки, що результативність депутатської роботи – напряму залежить від позиції активної і свідомої громади, яка готова висувати грунтовні пропозиції.

«Нашим основним завданням є підтримка конструктивних ідей ужгородців. Якщо в них є цікаві думки, реалізація яких може принести користь місту – про це треба говорити і тоді ми разом зможемо досягти їх втілення у життя. Тільки так ми зможемо зробити наше місто по-справжньому цивілізованим і процвітаючим» — підсумував зустріч лідер ужгородського осередку «Європейської партії України» Іван Волошин.

За матеріалами видання Вся Закарпатська Правда

You Might Be Interested In