Онищенко озвучив компромат на Порошенка, який він нібито передав спецслужбам США (відео)

Порошенко, зі слів депутата, намагався домовитися з ним, щоб він не передавав ці матеріали

онищенко

Народний депутат від групи «Воля народу» Олександр Онищенко заявляє, що передав американським спецслужбам компрометуючі матеріали відносно президента України Петра Порошенка. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Росія-1», пише РБК-Україна.

«Його (Порошенка — ред.) президентство почалося тим, що він організував активну війну для зниження рейтингу прем’єр-міністра Яценюка. Далі йому необхідно було призначити свого генерального прокурора, свого голову СБУ і створювати законопроекти для зміцнення його влади», — зазначив нардеп.

Онищенко зізнався, що був одним з організаторів і учасників переговорів щодо необхідних президенту голосувань у Раді, а також керівником кампанії проти колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

«Гроші Порошенко передавав у себе в Адміністрації президента, безпосередньо цим займався його охоронець Федоров. Йому (Порошенку) тільки приносили звіти: скільки депутатів, які голосування, після чого в кімнаті, де знаходиться начальник охорони, передавали ці сумки (з грошима)«, — розповів парламентар.

Також Онищенко заявив, що американські спецслужби самі вийшли на нього, оскільки їх зацікавив такий компромат. Після цього Порошенко, зі слів депутата, намагався домовитися з ним, щоб він не передавав ці матеріали.

«Але, коли у нього нічого не вийшло, я передав ці документи спецслужбам Америки«, — повідомив парламентар-утікач.

You Might Be Interested In