«Європейці» закликали Президента припинити брехати українцям: У Києві пройшла мирна акція «Бути вільним у ЄС» (відео)

Захід під стінами МЗС зібрав разом представників партії з різних куточків країни

ЄПУ«Бути вільним в ЄС» — саме таке гасло стало основним меседжем вчорашньої акції під стінами МЗС України. 

Про це йдеться у публікації журналістів видання «Вся Закарпатська Правда».

Лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук нагадав присутнім, що безвізовий режим Президент обіцяв впродовж трьох років, постійно називаючи «остаточні» дати, які постійно переносилися. Черговий дедлайн  вичерпано вчора. ЄПУВідтак «європейці» зібралися біля будівлі МЗС на площі Михайлівській у столиці України, аби підвести риску під черговою обіцянкою Гаранта.

Представники «Європейської партії України» закликали Петра Порошенка не кидати слів на вітер і припинити брехати українському народові, годуючи всіх порожніми обіцянками про безвізовий режим.

ЄПУ

Адже хоч з моменту першої обіцянки Порошенка щодо впровадження безвізового режиму для України минуло вже майже три роки, все знову затягується на невизначений термін.

Також на площі пролунали вимоги щодо відставки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. З огляду на те, що за результатами його роботи, Україна мало того, що не отримала безвіз, але досі навіть не знає дату, з якої він може бути запроваджений, партійці вважають, що він перебуває не на своєму місці.

На завершення акції її учасники «символічно» вручили Клімкіну велосипед, аби той на ньому «їхав у відставку».

 

You Might Be Interested In