Печерський суд дозволив відкрити банківський сейф загиблого Шеремета

Суддя дав дозвіл на відкриття сейфа з документами в зв’язку з тим, що «існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації»

банк

Печерський районний суд Києва дозволив слідчим, які розслідують вбивством журналіста Павла Шеремета, відкрити його банківський сейф в київському відділенні «Сбербанку Росії», повідомляє УНІАН.

Про це йдеться в постанові суду, опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень України.

Суд також дозволив слідчим зробити копії документів, які зберігаються в банківському сейфі Шеремета. У постанові суду зазначається, що суддя дав дозвіл на відкриття сейфа з документами в зв’язку з тим, що «існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації». Відомості, що зберігаються в сейфі вбитого журналіста, можуть бути важливими для розкриття злочину і встановлення мотиву вчинення вбивства, сказано в постанові. Як повідомляв УНІАН, 21 серпня заступник голови Національної поліції Троян Вадим розповів, що Павло Шеремет і його цивільна дружина Олена Притула повідомляли правоохоронним органам про те, що за ними, можливо, стежать ще в листопаді 2015 року.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий 20 липня в центрі Києва внаслідок підриву автомобіля. Слідство розглядає професійну діяльність Шеремета як основну версію вбивства. У той же час поліція вивчає ще три версії: особисті неприязні стосунки до журналіста, дестабілізація обстановки в країні і помилка вбивць, метою яких могла бути Притула, оскільки вона теж користувалася цим автомобілем.

Згідно з хронологічними зведеннями, з часів здобуття Україною незалежності, загинули 67 представників ЗМІ. Заключна позиція 67 — додалася вранці 20 липня..

You Might Be Interested In