Вже завтра відбудеться засідання міськрайонного суду у справі побиття журналіста Віталія Голуба, кумом Віктора Балоги Олегом Дибою

диба2

Ужгородський міськрайонний суд вже завтра розгляне справу побиття в Ужгороді біля міськради колишнього головного редактора видання «Вся Закарпатська Правда» Віталія Голуба. У ролі ж нападника був його колега по перу, одіозний журналіст, кум Віктора Балоги Олег Диба. 

Засідання розпочнеться в Ужгородському міськрайонному суді, о 14:00.

З історії питання: 28 лютого 2014 року в Ужгороді побили тодішнього редактора Інтернет-видання «Вся закарпатська правда» Віталія Голуба.

В результаті бійки він отримав більше 15 серійних ударів в обличчя та скроневу область голови, що спричинило його госпіталізацію впродовж понад 20 днів.

Відповідно Віталій Голуб написав заяву в міліцію щодо побиття. Правоохоронці відкрили кримінальне впровадження за цим фактом.

За неофіційною інформацією з прокуратури області, розгляд цієї справи тривалий час затягувався через головного підозрюваного. Він не з’являвся за викликом до слідчого на допит, через що «обмежив своє пересування по місту» і взагалі не з’являвся в громадських місцях.