Два найрейтинговіші політики України вимагають звільнити голову ДФС Насірова

Геннадій Москаль і Міхеїл Саакашвілі розповіли що думають про злочинну бездіяльність Романа Насірова

москаль саакашвілі

Раніше голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль публічно заявив про необхідність звільнити голову ДФС України Насірова через те, що той покриває масштабну контрабанду як на закарпатській митниці, так і на решті кордонів України.

Москаль відверто заявив, що на Закарпатті “намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств”.

“У лютому цього року була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий “інститут смотрящих”, не допустити який вдалося завдяки активній позиції небайдужих громадян”, – зазначив Москаль і одразу згадав про іншу область, котра також зіштовхнулася з тією ж проблемою.

Дозволю собі провести аналогії. На Одещині голова облдержадміністрації Саакашвілі протистоїть “горіховій мафії”, а на Закарпатті мені доводиться боротися з “тютюновою мафією”. У результаті ми обоє програли”, – додав він.

Днями ж позицію Геннадія Москаля підтримав і сам голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі – ще один найрейтинговіший губернатор країни. У цьому відео можна побачити і почути, як Саакашвілі прямо заявляє Насірову, що посадив би його за ґрати і радить зробити це саме українському прем’єру Гройсману. Про це пише “Українська правда” з посиланням на допис на сторінці Саакашвілі у мережі “Фейсбук”.

Дуже показово, що саме ці два політики наважилися першими відверто заговорити про тотальну корупцію та шалені контрабандні схеми, котрі панують на українських кордонах. Зрозуміло, що явище це існує виключно завдяки повній підтримці та потуранню з боку безпосереднього керівництва митниці в особі голови ДФС Романа Насірова. А губернатори Закарпаття та Одещини як ніхто інший розуміють шкоду від контрабанди та шалені втрати, котрі несе Україна через її розквіт. Не дивно, що саме вони і об’єдналися у боротьбі проти головного контрабандиста-відродженця (адже не секрет, що походить Насіров саме із цієї політичної сили і саме у Відродженні нині знаходяться і його головні покровителі).

Відтак хотілося б побажати нашій владі прислухатися до Москаля із Саакашвілі та зробити не тільки відповідні висновки, але й кроки. Можливо, тоді справи у нашій країні почнуть налагоджуватися та рухатися у правильному напрямку.

You Might Be Interested In