Кричущий факт перешкоджання законній журналістській діяльності зафіксувала знімальна група «Ревізора» під час візиту до супермаркету «Барва» в Ужгороді

ревізор3У супермаркеті, що належить до мережі одіозного нардепа Віктора Балоги, ревізор Вадим Абрамов ледь не позбувся руки.

Про це пишуть на сторінці телепрограми у Фейсбук.

ревізор

Аби перешкодити висвітленню об‘єктивної інформації щодо антисанітарії, яка панує на цьому «продуктовому цвинтарі», персонал закладу, імовірно, за вказівкою згори, пішов на все.

Всі входи та виходи перекрили, а отже, Вадим був змушений пробиратися до цехів супермаркету незвичним шляхом, у результаті чого – пошкодив руку.

Звісно, підстави, чому знімальну групу не допускали до перевірки цього закладу цілком зрозумілі. Про зіпсовані продукти, котрі реалізуються в «Барві», писали неодноразово користувачі соцмереж.

Однак, дії, які були вжиті для перешкоджання відвідин супермаркету Ревізором, котрий діє, згідно з ліцензією, суперечать чинному законодавству.

А це вже кримінал, точніше ст. 171 ККУ, згідно з якою умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів — карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Зараз же, залишається тільки чекати початку нового сезону однойменного телешоу «Ревізор» на Новому каналі. У випуску телепрограми з Закарпаття розкажуть правду про ужгородську «Барву».