Фото: Мукачево.net

Фото: Мукачево.net

Вчора, 07 квітня 2014 року, в місті Мукачево в ромському таборі по вул. І.Франка почалися масові заворушення, пов’язані з невдоволенням переважної частини табору діяльністю та беззаконням, яке чинить так званий «барон» Калман.

Даного громадянина пов’язують з нардепом Балогою В.І., який користувався прихильністю ромів мукачівщини на всіх без винятку виборчих процесах за останні дисятиліття.

Саме завдяки роботі цієї людини з «циганським голосами», останні вибори в Закарпатську обласну раду виграв А.Балога.

Вчора близько 500 ромів з табору ввечері пікетували приміщення Мукачівського МВ УМВС в Закарпатській області з вимогою негайного притягнення до відповідальності цього «барона». Цигани висловлювали обурення тривалому «кришуванню» незаконної діяльності Калмана (наркоторгівля, побої непокірних, використання «рабів» на власному підсобному господарстві) з боку працівників міліції, зокрема заступника Мишанича Валерія та начальника карного розшуку.

За словами ромів, наближеність їх барона до народного депутата України Віктора Балоги, дозволяє йому уникати відповідальності за систематичні вчинення злочинів, позаяк всі без винятку скарги та заяви до міліції та прокуратури Мукачева на дії барона, ігноруються.

У звязку з цим, роми прийшли до Мукачівського МВ УМВС з ультиматумом: якщо працівники міліції не припинять покривати злочини, ромське населення вдасться до самосуду, оскільки їм урвався терпець і вони більше не мають наміру терпіти свавілля та беззаконня.

Відео: Мукачево.net