За даним фактом – відкрито кримінальне провадження

шприц

Вчора в Мукачеві поліцейські, забезпечуючи охорону громадського порядку, виявили у 24-річного мукачівця медичний шприц із наркотичною речовиною – метамфетаміном.

Наряд патрульної поліції рухався за визначеним маршрутом, слідкуючи за дотриманням правопорядку на вулицях міста Мукачева. На одній із вулиць поліцейські помітили компанію молодиків, яка викликала в них підозру.

Працівники поліції вирішили перевірити цих осіб. Під час огляду паспортів затриманих у одного з хлопців випав медичний шприц із вмістом білої суміші, ззовні схожої на наркотик – метамфетамін. Юнака було доставлено до міського відділу поліції.

24-річний мукачівець пояснив, що даний шприц він знайшов. Знав, що то наркотик, але залишив – тільки для власного вжитку аби іноді повеселитися.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 (зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Вилучена речовина направлена на дослідження. Триває розслідування інформує відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області