Контрабандний товар зловмисник приховав у трьох місцях

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спробу незаконного перевезення тютюнових виробів припинили працівники Закарпатської митниці ДФС.

У запасному колесі, під обшивкою передніх дверей та задньому сидінні автомобіля працівники Закарпатської митниці ДФС виявили 930 пачок цигарок.

Для того, щоб виявити приховані тютюнові вироби, транспортний засіб довелось направити в бокс для поглибленого огляду. Адже прямуючи до Румунії, громадянин обрав для проходження митного контролю «зелений коридор».

Громадянин скоїв дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання засобів, що утруднюють виявлення таких товарів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України .

На підставі статті 511 Митного кодексу України за складеним протоколом про порушення митних правил вилучено: товари – безпосередні предмети порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленим сховищем, що використовувався для приховування цигарок, інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.