Майбутні депутати від «Європейської партії України» в Ужгородській міській раді: Даніелла Геворкян — керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради.

геворкян1

Даніелла Геворкян — голова Закарпатської обласної організації політичної партії «Європейська партія України». Вона разом з окремими депутатами Ужгородської міської ради не давала розкрадати місто та бездумно розпродавати його землю і майно чинному меру Віктору Погорєлову. Знає «на зубок» всю внутрішню «кухню» міської ради.

Народилася 13 січня 1981 року у м. Ужгороді. Громадянка України. У 2004 році закінчила УжНУ.

Трудову діяльність розпочала у 18-річному віці в Ужгородській міській раді. З лютого 2000 року по квітень 2006 року працювала спеціалістом ІІ категорії відділу по роботі з депутатами та постійними комісіями, спеціалістом І категорії відділу юридичного забезпечення діяльності виконкому та правової роботи, головним спеціалістом юридичного відділу  виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

В період з 2006 по 2010 роки здійснювала підприємницьку діяльність та надавала послуги з представництва інтересів юридичних та фізичних осіб у суді.

У листопаді 2010 року затверджена Ужгородською міською радою на посаду керуючого справами виконкому, у грудні 2011 року – на посаду заступника міського голови, керуючого справами виконкому. На вказаній посаді пропрацювала до квітня 2014 року. У листопаді 2014 року повторно затверджена на посаду керуючого справами виконкому Ужгородської міської ради.

Заміжня. Разом з чоловіком – Геворкян Володимиром Відоковичем, виховує двох синів – Давіда та Данііла, 2011 р.н.