В Ужгороді дерево «напало» на автобус

Величезна гілка старої верби у неділю розтрощила мікроавтобус, що був припаркований у дворі будинку по вул. Залізничній 4/ 22 в Ужгороді.

Завбачливі мешканці багатоповерхівки свої автівки ставлять далеко від «зони падіння» сумнозвісного дерева, адже старе гілля цієї верби від вітру ламалося вже двічі. У неділю не пощастило власнику синього «мікрику» — чоловік мешкає в будинку зовсім недавно і про небезпечне місце паркування його ніхто не попереджав… . Мешканці будинку розповідають, що про аварійну вербу ще рік тому повідомляли ЖРЕР і просили прибрати небезпечне дерево, але  на звернення так ніхто і не відреагував.

На щастя, з юрби дітей, що гралися на вулиці сонячного недільного дня ніхто не постраждав. Можливо цей третій випадок таки спонукає відповідні служби більш відповідально ставитися до своїх обов»язків. А на території двору, яким щодня водять у садочок десятки дітей росте ще два аварійні дерева.

Сам же власник мікроавтобусу, на який впала верба, налаштований через суд вимагати відшкодування від міських господарників коштів на ремонт свого автомобіля.

У.IMG_5382У.IMG_5373У.IMG_5364У.IMG_5359

You Might Be Interested In