Калман Лакатош з сином, яких підозрюють у вбивстві 18-річного мукачівця, зберігали в тайнику автомат, нелегально завезений з-за кордону, патрони, гранату та інші боєприпаси.

автоматПравоохоронці затримали двох мукачівців – 53-річного батька та його 34-річного сина, яких підозрюють у скоєнні навмисного вбивства 18-річного жителя м.Мукачева.

Нагадаємо, що вночі 8 жовтня розігралася кривава драма на вул.Трудовій в м.Мукачеві. Під час «розборок» між чотирма чоловіками, один із них, 34-річний, за наказом свого 53-річного батька вистрелив з автоматичної зброї в свого 18-річного опонента. Куля потрапила хлопцю в сідницю, пошкодила життєво важливу артерію, й потерпілий стік кров′ю.

За інформацією СЗГ УМВС України в Закарпатській області, міліція розпочала кримінальне провадження за фактом навмисного вбивства (ст.115 Кримінального кодексу України). Убивці спробували втекти з Мукачева, але були затримані.

Обидва фігуранти справи, 53-річний батько і 34-річний син, раніше вже притягалися до кримінальної відповідальності, мають судимості. У них знайдено зброю, з якої, ймовірно, було скоєно вбивство.

У закинутому приміщенні в м. Мукачеві міліціонери виявили мішок, в якому зберігалися автомат, споряджений магазином із 27 патронами, а також граната, запал, глушник до зброї та набої калібру 8 мм. Як з′ясувалося, автомат був завезений контрабандним шляхом з-за кордону.

Вилучену зброю та боєприпаси направлено на експертизу. Обох мукачівців затримано в порядку ст.208 КПК України й поміщено в ізолятор тимчасового тримання Мукачівського міськвідділу міліції.

Слідство у цій резонансній мукачівській справі триває.