Директор «Водоканалу» Станіслав Карташов розповів про хід робіт із заміни водопроводу і каналізаційної мережі в Ужгороді

На вул. Насипній в Ужгороді протягом тижня тривали роботи з відновлення водопровідної та каналізаційної мереж.

За ініціативою депутата округу №5 і першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина «Водоканал м. Ужгорода» частково відремонтував водопровід на вул. Насипній в Ужгороді.

Журналісти «RegionTV» завітали до «Водоканалу м. Ужгорода», щоб з’ясувати всі деталі щодо перебігу і причин ремонту мереж.

На місці виконання робіт працівники ужгородського «Водоканалу» кажуть: почали помічати прихильників «ЄЦу». Не на камеру робочий навіть озвучив назву телеканалу, журналісти якого приїхали відзняти ремонтний процес – це «М-Студіо» (ЗМІ, підконтрольний мукачівському клану).

Але на прохання журналіста RegionTV продублювати сказане на камеру, чоловік відповів відмовою. Натомість, погодився продемонструвати візитівку члена Громадської Ради Ужгорода Сергія Мацка, який зараз займається піаром екс-регіонала і антимайданівця Богдана Андріїва.

Додамо, що останній, в свою чергу, має амбіції на посаду мера Ужгорода, і наразі активно взаємодіє з «Єдиним Центром» у питанні балотування. Тож не дивуйтеся, якщо найближчим часом на телеканалі «М-Студіо» побачите ремонт вул. Панькевича, під «пробалогівським» соусом – «За сприяння Богдана Андріїва і партії «ЄЦ».

Цікаво, що учора допис про якби ініціативного ужгородця, який звернувся до Водоканалу по допомогу і його почули, на своїй сторінці у ФБ розмістив той же піарник Андріїва Сергій Мацко. Відтак, вчергове бачимо, що пробалогівські пішаки не дуже люблять самі щось робити. Їм куди більше до вподоби приписуватися до вже зініційованої, а подекуди й виконаної роботи.