Губернатор Закарпаття стверджує, що редакція сайту «Закарпаття онлайн» вдається до дезінформування населення в інтересах партії «Єдиний Центр».

москаль вввПідконтрольні «ЄЦу» ЗМІ не гребують найбруднішими методами у своїх спробах облити брудом нову владу Закарпаття . Про це йдеться на офіційному сайті керівника Адміністрації сьогодні, 15 вересня.

Наближені до «Єдиного центру» ЗМІ не гребують відвертою брехнею у своїх спробах облити брудом нову владу Закарпаття. У вівторок (15.09) над ранок «Закарпаття онлайн» оприлюднило новину про те, що начебто радником голови Мукачівської РДА призначено помічника нардепа Ланя Артура Пашкуляка, якого, за твердженням цього сайту, представлено 10 вересня на нараді в райдержадміністрації.

Ця «новина» від початку до кінця є неправдивою, і ще раз доводить, що в «ЄЦівські» ЗМІ не гребують найбруднішими методами в своїй «роботі», порушують усі стандарти журналістики і насправді є засобами масової дезінформування населення.

За інформацією, оприлюдненою на сайті органу місцевого самоврядування, керівництво Закарпатської ОДА вимагає від сайту спростувати брехню і вибачитися перед своїми читачами. Якщо це не буде зроблено, Мукачівська РДА за дорученням голови ОДА Геннадія Москаля домагатиметься спростування брехні в судовому порядку.