Тарас Румянцев, депутат Ужгородської міської ради, зустрівся з мешканцями багатоповерхових будинків по вулиці Можайського, щоб обговорити створення ОСББ. Окремо він подякував їм за ініціативність та небайдужість з питання ремонту доріг.

Тарас РумянцевДепутат роз’яснив мешканцям багатоповерхових будинків 16 та 18 по вулиці Можайського, в чому полягають недоліки ЖРЕРів, та, відповідно, які переваги вони отримають зі створенням об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Так, вони дізналися, що згідно закону, який було прийнято 14 травня 2015 року, за умови створення ОСББ у них з’явиться можливість безкоштовно оформити прибудинкові території та землі. Тим самим вони убезпечать їх від незаконних забудов. Також мешканцям розповіли, що кошти, які вони сплачують ЖРЕРам, не йдуть на необхідні роботи, оскільки ця структура, як пережиток минулого, орієнтована на корупцію та не раціональне використання коштів.

Крім того, мешканці поспілкувалися з депутатом на тему доріг. Тарас Румянцев висловив подяку тим жителям, які не зупиняються у бажанні змінювати життя на краще, пишуть відповідні запити, звертаються з приводу покращення доріг, прибудинкових територій тощо. Адже саме завдяки таким зверненням кошти на ремонт дороги на цій вулиці все ж таки було виділено — підкреслив депутат міської ради. Без відповідних звернень — додав депутат — кошти могли піти на будь які інші потреби в місті.

Довідка: Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, або ОСББ — це неприбуткова юридична особа, створена власниками житлових та нежитлових приміщень для спільного користування, утримання та управління своїм будинком та прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок та прибудинкову територію.

Тарас Румянцев і мешканці

Тарас Румянцев і мешканці