У мережі Фейсбук куратор проекту запуску Національної поліції на Закарпатті розкрив усі нюанси відбору до лав правоохоронної служби

найемНа сторінці групи Ужгород у Фейсбук з’явився допис Мустафи Найєма щодо специфіки набору у Національну поліцію Закарпаття.

«По деяких питаннях, що виникли у громадськості щодо набору у ‪#‎Transcarpathianpolice‬… Як я і обіцяв, відповідаю на всі питання.

1.    Чому на етап психологічного тестування допускаються кандидати, які могли незадовільно здати попереднє тестування фізичної підготовки.

Справа в тому, що окрім роботи в самій патрульній службі ми формуємо базу даних кандидатів, які теоретично можуть бути прийняті на адміністративні посади у майбутній поліції. Кандидати, які по різних причинах не можуть виконувати роботу в патрулі, але теоретично могли б працювати у адміністративному апараті департаменту, допускаються на різні етапи тестування. Адмінапарат буде створюватись майбутнім керівництвом департаменту з моменту початку роботи патрульної служби.

поліція шеврон2.    Щодо оприлюднення проміжних результатів тестування.

Справа в тому, що результати тестування – це персональна інформація, якою ми не можемо розпоряджатися на свій розсуд. Усі кандидати при здачі анкети надавали згоду ЛИШЕ на опрацювання інформації, яку ми отримуємо під час тестування, а не на її розповсюдження. Ми за законом не маємо права оприлюднювати персональну інформацію щодо кандидатів.

3.    Щодо публічних коментарів по процесу набору в Нову поліцію.

Процес набору та тестування коментую не лише я. При бажанні ви можете поцікавитись у колег-журналістів – на ефіри ходить також керівництво УМВС в області, в тому числі голова управління Сергій Князєв. На всі інші питання, які поступають на нашу адресу, прес-служба надає вичерпну та повну інформацію, якщо це не стосується персональних даних кандидатів.

Я сам особисто не відмовив жодному журналісту, який звертався за коментарем по питаннях набору та тестування Нової поліції. Телефони прес-служби та особисто мій телефон працюють цілодобово і відомий усім журналістам. Окрім того, щодня по буднях з 9 до 18 працює гаряча лінія Нової поліції, де всі кандидати можуть отримати персональну інформацію та уточнення по будь-яких питаннях…

…Ми не ідеальні, але ми дійсно важко працюємо аби створити кращу службу в країні. І робитимемо все, аби громадськість не просто сліпо нам вірила, але й аналізувала, знала і бачила результат.

Загалом участь громадськості у процесі відбору патрульних нової поліції передбачено на остаточному етапі тестування – співбесідах з кандидатами у Нову патрульну службу. Оголошення щодо прийому заявок представників громадськості у конкурсних комісіях по відбору кандидатів до лав Нової патрульної служби м. Ужгорода та м. Мукачева ви можете знайти за цим посиланням».

песТа «вільно псові і на сонце брехати». На сайтах, які підпорядковані Віктору Балозі днями розпочалася брудна кампанія проти ідеї реформування міліції в поліцію.

Імовірно, нардепу Віктору Балозі недовподоби, що в краї наводять порядок, і вже скоро Закарпаття остаточно вийде з-під його впливу, цілком і повністю оновивши правову систему. Через це пробалогівські акули пера й отримали команду «фас» у напрямку Найєма.