Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вчора, на представленні нового голови Хустської РДА, назвав свого попередника безробітним пастухом, який без дозволу збирає голів сільрад та директорів шкіл.

москаль ВВВ1Один із активістів Хуста, який був присутній на церемонії представлення Голови Хустської РДА Павлія Назарія, повідомив на власній сторінці у фейсбук, що Геннадій Москаль піддав критиці роботу екс-губернатора Василя Губаля, та «керуючої» партії «Єдиний Центр».

«Пройшло представлення Голови Хустської РДА Павлій Назарія та заступників РДА ними стали : 1 заступник –Пацкан Олександр та заступник – Рішко Михайло. Разом з Москалем були народні депутати Пацкан Валерій та Валерій Лунченко. Москаль проінспектував роботу Хустської РДА і визнав її не задовільною, зробивши акценти на безгосподарному управлінні Хустським районом попередніми головами РДА та районної ради. Піддав критиці роботу екс- губальнатора Губаля та правлячої партії ЄЦ. Зал був наповнений сторонками Губаля та Пристаї, членами ЄЦ: друзями, подружками, партійцями але ніхто за них не заступився, чи сказав щось позитивне за своїх колишніх «босів». Прикро було дивитись на це видовище безгосподарності, зради, підлабузництва…., та публічної ганьби. Запам’яталось те як сказав Москаль: «збирає вас безробітний (Губаль) як баранів». P.S Більше деталей буде в ютубі. Рознос був цікавий — всі сиділи як миші» — повідомив чоловік.