Під час брифінгу з питань соціально-економічного розвитку міста, мер Ужгорода Віктор Погорелов повідав, що саме псує атмосферу всередині квартир ужгородців, а також вдався до погроз незалежним журналістам.

погорелов ПодолякРозпочав свій брифінг сьогодні, 8 вересня, мер саме з погроз. Йдеться про ситуацію, про яку ми повідомляли вчора. Після того, як жителі будинків 9, 11 та 13 по площі Ш. Петефі почали відстоювати  власні права, мер Ужгорода Віктор Погорелов злякався, і зібрав їх на розмову у власному кабінеті, та на зустріч не запросив ані колег, ані журналістів. Але після того, як представники громади та місцевої влади обурилися такою поведінкою Погорелова, він таки відчинив двері кабінету для всіх.

Отже, сьогодні міський голова прокоментував цю зустріч погрозами до незалежних журналістів. Він розповів, що на минулому тижні деякі представники ЗМІ без дозволу зайшли в його кабінет під час його зустрічі з жителями цих будинків. Це зафіксували камери спостереження — додав мер. Тож він сподівається, що в подальшому такого не буде відбуватися, оскільки він не хоче, щоб такі дії журналістів приводили до відкриття кримінальних справ.

Але заява, якою мер розпочав свій брифінг, не злякала представників засобів масової інформації, а отже незручні для Віктора Погорелова питання все ж таки прозвучали. Так, посадовець відповів присутнім на питання, чому школа та дитячий садок, які він обіцяв відкрити в Ужгороді, не були побудовані: через міфічні перешкоди від власних політичних опонентів мера.

Крім того, протягом брифінгу прозвучала низка інших, дивовижних фактів і пропозицій від Погорелова. Зокрема, він розповів, що протягом 50-70 років дерева в Ужгороді висаджували, та не кронували. Тепер дерева, які «переросли» дахи будинків, серйозно впливають на атмосферу всередині квартир, зокрема знижують рівень природнього освітлення помешкань. А отже, на обрізку і кронування дерев буде виділено мільйон гривень.

«Робота дуже серйозна, це не просто взяти лобзиком попиляти дерево, це на висоті робота, потрібна вишка і багато чого іншого. Навіть на деяких будинках потрібні ті люди, скелелази, які працюють на висоті» — повідомив Віктор Погорелов.

Далі мер розповів про проект освітлення Ужгорода. Він підкреслив, що хоча документ перебуває на експертизі, оскільки його вже двічі перераховували через технічні недоробки, якісь роботи в місті все-одно проводяться підрядником. Які саме вулиці — він не розповів. Але ще цікавішою здалася озвучена цифра — 25 мільйонів гривень.

Детальніше по факту про містифікації від мера — у відео.